Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 2 - Urodziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Ooooo!!! Papla!

    Komentarz


    • #62
      Matysola, ale 8 marca był tydzień temu i drugi odcinek również , dziś był trzeci, chyba, że o jakieś światy równoległe haczymy

      ps. :caluski:
      Ostatnio edytowany przez spinka; 65.
      Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

      Komentarz


      • #63
        Kto papla??
        Spina przejęła funkcję w swoje ręce i głowę :oczko:
        Mnie z dzisiejszego wlazło w głowę zdanie mojej ulubionej po Janku bohaterki Diany:
        "Małżeństwo to trochę więcej niż tylko bycie dziwnym we dwoje"

        Komentarz


        • #64
          Oooo! Tam jest milion takich smaczków!
          Słuchajcie dobrze! Panie Barcisiu, nieprawda?

          Komentarz


          • #65
            Masz rację,trzeba się mocno wsłuchiwać !! Bardzo mocno!

            Komentarz


            • #66
              Matysola, no to zapodaj choć jeden z tego miliona
              Małgoś, to co wyłapałaś ...
              Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

              Komentarz


              • #67
                Trzeba... oglądać raz... drugi... trzeci... wtedy słychać!

                Komentarz


                • #68
                  Oglądałam i ja musiałabym chyba z kartką siedzieć i zapisywać te perełki :waiting:, bo zaraz mi ulatują . Nie wspominałam jeszcze, że przy oglądaniu tego serialu, mam dodatkowa przyjemność:oczko:...obserwowania moich dzieci, jak odbierają takiego bohatera. N. jest zachwycona filmem, dziwi się jak ludzie rożnie reagują na Janka, strasznie się złości jak dzieje mu się krzywda ...a dziś była zawiedziona dlaczego Diana, nie chciał przyjąć jego oświadczyn...
                  "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

                  Komentarz


                  • #69
                    Mnie i moje dzieci Janek wk... iryt... O Matko!
                    Rafał Michalski normalnie! Ja to coś tam wiem... ale dzieci?
                    A to siedzi taki podobny do Janka i... je kotleta,
                    a tu w telewizorze taki... Janek!
                    Do którego rękę wyciągnąć?
                    Człowiek... dzieci! głupieją!

                    Komentarz


                    • #70
                      Zamieszczone przez matysola Zobacz posta
                      Mnie i moje dzieci Janek wk... iryt... O Matko!
                      serio?
                      Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                      Komentarz


                      • #71
                        No mówię przecież!

                        Komentarz


                        • #72
                          Spinko do mnie z całej wypowiedzi Matysoli...tylko kotlet przemawia
                          "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

                          Komentarz


                          • #73
                            ...i bardzo dobrze. Najważniejsze, że nie pozostawia obojętnym.
                            A dlaczego nie ma wątku pt. 3 odcinek Funkcyjny Matysolo?

                            Komentarz


                            • #74
                              Dyrekcjo przecie On leniwy... :eusa_angel:
                              "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

                              Komentarz


                              • #75
                                Dlatego drogi gospodarzu, że omawia relacje damsko-męskie:D:D:D:

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X