Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 6 - Reklama

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odcinek 6 - Reklama

    Wątek otwarty przez: Kazmo. Posty przeniesione i ułożone w/g daty z "odcinka czwartego".
    ----------------------------------------------------------------------
    ----------------------------

    No tak, i następny odcinek przegapiony wrr.. Ktoś zabił ten serial decydując o jego emisji wiosną o tej porze :(
    Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

  • #2
    Obawiam się, że nikt nie go nie ogląda, bo dyskusja się skończyła na 4 odcinku.
    A "przegapione" odcinki są na stronie TVP1, albo YouTube.

    Komentarz


    • #3
      Zamieszczone przez Artur Barciś Zobacz posta
      Obawiam się, że nikt nie go nie ogląda, bo dyskusja się skończyła na 4 odcinku.
      Ja oglądam na bieżąco , ale rzeczywiscie cos raptem ucichło i nikt sie nie wypowiada na temat odcinkow Doręczyciela :(

      Komentarz


      • #4
        Wydaje mi się, że warto by wrzucać wątki kolejnych odcinków, bo może to zniechęca?
        Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.

        Komentarz


        • #5
          warto ale nasi moderatorzy i admini się obrazili
          a my nie możemy dodać tematu na tym forum

          Komentarz


          • #6
            Ja też oglądam na bieżąco i nie wyobrażam sobie żebym mogła przegapić. Obowiązkowo "doręczyciel" a potem "ranczo" Dwa seriale z którymi bardzo lubię spędzać niedzielne popołudnia i wieczory. A czy może ktoś mi powiedzieć ile jeszcze zostało odcinków do końca IV serii "rancza" ??

            Komentarz


            • #7
              Fakt ostatniego odcinka nie oglądałam...ale treść mam opowiedzianą :oczko:
              "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

              Komentarz


              • #8
                Ranczo będzie trwać do 24 maja. A potem niestety koniec. Chyba 7 odcinków do końca.

                A co do "doręczyciela" oglądam każdy odcinek.
                Uwielbiam te dwa seriale i je oglądam i jeszcze "Miodowe lata"

                Komentarz


                • #9
                  obejrzałem, i w sumie to w tym odcinku widzę treść na film fabularny, Janek w reklamie!, świetny pomysł, można by go pięknie zbudować, może napiszemy scenariusz?

                  Matysola, pracujemy w marketingu (chociaż ja dzisiaj nie do końca) ale może warto????

                  aktorka odtwarzająca żonę Zbyga jest rewelacyjna i jeszcze nie kotku, tylko KOCIEEEE!!!! jak w wojsku
                  Ostatnio edytowany przez kazmo; 4.
                  to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

                  Komentarz


                  • #10
                    Obejrzałam, bo nagrałam wcześniej.Nadal trzymam z Jankiem!

                    Komentarz


                    • #11
                      Mirabelko, w jakim formacie nagrywasz?
                      Bo TVP jest bezlitosna...
                      Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.

                      Komentarz


                      • #12
                        Co Ty? Myślisz, że ja wiem jak mi to mój szanowny małżonek to nagrywa? Zapytam i napiszę.

                        Komentarz

                        Pracuję...
                        X