Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 9 - Dziecko

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odcinek 9 - Dziecko

    Dzisiaj udało mi się zobaczyć, co więcej obejrzałem wszystkie poprzednie zaległe
    to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

  • #2
    no Janek majątek już rozdysponował, potomka się spodziewa i nauki pobiera na temat bycia ojcem, wątek Diany i Zbyszka się rozwija no a teraz zapewne czeka Janka spotkanie z prawnikiem ..... niestety będę na stadionie Unibaxu akurat obejrzeć inaczej trzeba będzie

    Komentarz


    • #3
      Nie widziałem. Mam nadzieję nadrobić zaległość.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez kazmo Zobacz posta
        Dzisiaj udało mi się zobaczyć, co więcej obejrzałem wszystkie poprzednie zaległe

        i jak wrażenia?
        "Dajże mi rękę na drogę... Tyle mojego, bo jutro już cię nie będę widział ani pojutrze, ani za miesiąc, może nigdy... Ej, Oleńka!... i w głowie się mąci... Oleńka! Zali się my już nie obaczym?..."

        Komentarz


        • #5
          Ja też widziałam i z kolejnymi odcinkami akcja nabiera szybkości ciekawe jak dalej potoczą się losy Diany, Zbyszka i Heleny. No i jeszcze dalsza edukacja Janka z zakresu wychowywania dziecka :P

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez gingerek Zobacz posta
            i jak wrażenia?
            już gdzieś napisałem, że film jest kiepski, ale ma wiele ciekawych pomysłów na
            super scenariusze,

            oglądam, bo mnie ciekawią losy bohatera, a najbardziej mi dokucza w sumie kiepska reakcja, nienaturalna, na Janka Kaniewskiego, wiele osób podczas pierwszego kontaktu z Jankiem traktuje go jako Artura, a nie osobę "inną"
            to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

            Komentarz


            • #7
              Wydaje mi się, że więcej korzyści byłoby z Doręczyciela, gdyby był zrobiony jako film fabularny +/- godzinny zamiast odcinkowego
              Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

              Komentarz


              • #8
                Ten odcinek oceniam na 3/5. Z kazdym odcinkiem wg mnie te serial coraz nudniejszy się robi..coz to tylko moja opinia.

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez lucasss Zobacz posta
                  Ten odcinek oceniam na 3/5. Z kazdym odcinkiem wg mnie te serial coraz nudniejszy się robi..coz to tylko moja opinia.
                  Masz prawo do opinii,ale może powiesz nam coś o sobie.Kim jesteś,czym się zajmujesz.Poprostu przedstaw się......

                  Komentarz


                  • #10
                    Jestem Łukasz i pochodzę z warmi i mazur a dokładnie z Elbląga
                    A na codzień zajmuje sie iluzją /copperfield i te sprawy heh/

                    Komentarz


                    • #11
                      Chyba z Warmii. Nie można pochodzić jednocześnie z dwóch różnych miejsc. Zwłaszcza jeśli jest ono ściśle określone.

                      Komentarz


                      • #12
                        Nie no Cezary, "nie damy się robić w zyrafę, jak jakiś Melman nie"??? :D:D:

                        Komentarz


                        • #13
                          cały Cezary :caluski:
                          Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                          Komentarz


                          • #14
                            ja pochodzę z warmii
                            i byłem pewien że Elbląg to nie Warmia
                            Elbląg tylko niechcący leży w województwie warmińsko mazurskim
                            i chyba to kolega miał na mysli
                            to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

                            Komentarz


                            • #15
                              Z pewnością to. A Elblągowi to raczej geograficznie bliżej do Pomezanii, a pewnie wręcz leży w Pogezanii. Stąd, z Pomorza Środkowego niedokładnie dość widać...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X