Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 8 - Przesłuchania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odcinek 8 - Przesłuchania

    Wątek otwarty przez: Kazmo. Posty przeniesione i ułożone w/g daty z "odcinka siódmego".
    ----------------------------------------------------------------------
    ----------------------------

    Oglądał ktoś "Doręczyciela" 8 odcinek. Fajny ten wątek z policją choć Janka mi było żal, jak tak go "mordowali"
    Janek znów będzie śmigał na rowerze i rozwoził przesyłki, brakowało mi tego.
    Ostatnio edytowany przez kazmo; 4. Powód: informacja porządkowa

  • #2
    Odcinek 8

    Jeszcze nie oglądałem
    to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

    Komentarz


    • #3
      Ja oglądałam i też bardzo mi się podobał. Dużo ciekawych sytuacji i scen. Najpierw Janek na policji potem na imprezie a na końcu powrót do "Błysku"

      Komentarz


      • #4
        a Diana ze Zbykiem jakoś długo dyskutowali wbrew początkowym przestrogom

        Komentarz


        • #5
          Udało się zobaczyć :peace2:
          Trochę pogubiłem się w wątku narkotykowym (nie widziałem dwóch poprzednich odcinków)
          Zyga oddawał krew w mojej stacji krwiodastwa znaczy tam gdzie ja

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez mario Zobacz posta
            Udało się zobaczyć
            Wczoraj zdążyliśmy wrócić- zresztą moja połowa, tak układ sobie plan niedzieli, żeby nikt mu mie przeszkadzał w trakcie emisji Doręczyciela:oczko:. Chyba w naszym życiu zagości jedno zdanie, wypowiedziane przez Janka(mniej więcej u nas będzie to tak brzmiało) - proszę mi nie przeszkadzać, bo albo się spóźnię, albo albo mi włosy nie wyschną - :D. Spodobało Mu się .

            Komentarz


            • #7
              A ja od dzisiaj zaczne kwiatki podlewać o stałej porze - czyli wiadomo o 18

              Komentarz


              • #8
                Tylko nie podlewaj storczyków, tak późno:oczko:, one wolą być nasączone do południa

                Komentarz


                • #9
                  Dzięki za radę - wezme to pod uwage

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja natomiast będę szczery DO BÓLU! Oglądałem kolejny odcinek. Muszę przyznać, że oglądam tylko dlatego, że wciągnęły mnie perypetie Janka. Samej postaci czegoś brakuje. Arturze (wybacz za słowo krytyki, ale i takie czasami być musi). moim zdaniem trochę za mało wczułeś się w tą rolę. Postać grana przez Ciebie jest zbyt "normalna". Jest to moje odczucie. Sama treść serialu jest dość dobra, chociaż z Ranczem nie ma porównania....
                    KABARET PESTKA"Uśmiech to niedrogi sposób na poprawienie naszego wyglądu"J.Dana

                    Komentarz


                    • #11
                      Zamieszczone przez szymon86 Zobacz posta
                      Postać grana przez Ciebie jest zbyt "normalna"
                      A ja powtórzę ,że mnie bardzo się podoba. Jedyne co jest kiepskie w serialu, to GODZINA EMISJI. Szymon "normalny" to Gospodarz jest na deskach Teatr. W "Donosicielu" na pierwszy rzut oka widać , że coś z Nim nie tak

                      Komentarz


                      • #12
                        mario....
                        Odnosząc się to tego co Szymon napisałeś, też wolałabym żeby Janek był bardziej niepełnosprawny intelektualnie ale dobre i to
                        Nie po każdej osobie niepełnosprawnej od razu widać, że coś jej dolega. Czasem nawet po wyglądzie nie widać, dopiero gdy się np. taka osoba niezdarnie odezwie...Są np. osoby, które nie umieją czytać, pisać, liczyć, za bardzo mówić, a umieją wszystko inne, np ugotować obiad itp itd
                        w ostatnim odcinku na pewno jedna scena była prawdziwa, jak Janek pytał dlaczego go ludzie okłamują.
                        Ostatnio edytowany przez spinka; 65.
                        Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                        Komentarz


                        • #13
                          Każdy ma jak najbardziej prawo do wyrażenia swojej opini to ja może do kontrastu napisze swoją. Uważam, że pan Artur doskonale wczuł się w postać Janka i gra ją na tyle dobrze, że oglądając ten serial naprawdę wzruszam się i jest mi żal głównego bohatera w niektórych sytuacjach. Postaci Janka i Czerepacha z "Rancza" bardzo się różnią. A ja uważam że i w jedną i drugą pan Artur wczuł się doskonale.

                          Komentarz


                          • #14
                            Zamieszczone przez szymon86 Zobacz posta
                            Samej postaci czegoś brakuje. Arturze (wybacz za słowo krytyki, ale i takie czasami być musi). moim zdaniem trochę za mało wczułeś się w tą rolę. Postać grana przez Ciebie jest zbyt "normalna".
                            Słowa krytyki przyjmuję z pokorą. Na pewno można było zagrać tę postać dużo lepiej. Cóż, zagrałem jak umiałem będąc w zgodzie ze scenariuszem. Tylko, czy gdybym grał Janka bardziej upośledzonego, to ktokolwiek (np.Justi,czy Boogy) wzięliby go za normalnego, choć wyjątkowego?

                            Komentarz


                            • #15
                              Pozwolę się wtrącić.Mam na co dzień do czynienia z osobami upośledzonymi.W różnym stopniu i w różnym wieku.I mogę jedynie się domyślać,że "odtworzenie" zachowania takiej osoby jest wyzwaniem bardzo trudnym.Bo tak naprawdę nikt,ani scenarzysta,ani reżyser nie wie do końca co tak naprawdę myślą,czują takie osoby.Jak mogą się zachować w tej czy innej sytuacji.Postać Janka,jeśli tak się mogę wyrazić,jest mi bardzo bliska i widzę w niej zachowania takie,jakie widzę na co dzień.Naturalne,prawdziwe...
                              I wielki Arturze dla Ciebie.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X