Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 3 - Oświadczyny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Ale Spince się nie podoba i ma do tego prawo.

    Komentarz


    • ano ma .... ja to akceptuję ale
      a ja mam prawo się nie zgodzić z tym wyborem bo cenię ten serial

      Komentarz


      • Ośmielam się zauważyć, że Spinka napisała:
        ...nie lubię Artura w jednym z seriali w jakim zagrał...
        zatem nieuprawnione jest twierdzenie, że nie cierpi (skądinąd rzeczywiście fatalny; po tylu powtórkach, Yachoo, kultowi byliby pewnie także Barbara i Jan) Zmienników.

        Komentarz


        • Zamieszczone przez spinka Zobacz posta
          Unikałam i unikam go /film, nie Artura/ jak ognia
          Ale Spinka napisała również, że bardziej o film jej chodziło, niż o mnie. Choć rozumiem, że o fatalnie zagraną rolę w "Zmiennikach" toczył się bój.

          Komentarz


          • Jak ja ją rozumiem: też unikam tego serialu.

            Komentarz


            • Zamieszczone przez Artur Barciś Zobacz posta
              Spinko. Przecież Cuddiablica trafiła w serial, którego nie cierpisz,
              Ot i trafiłam... głupi to maaa szczęście:D
              ''Człowiek jest zdumiewający, ale arcydziełem nie jest''

              Komentarz


              • Moje Gratulacje Diablico!! :champion:
                /E tam, od razu głupi to ma szczęście, ja ostanio wygrałam w totolotka 50 zł, inwestując złotówkę/
                Słowo Dyrekcji - zaiste wygrałaś!!:peace2:
                Do/Dla Twojej burzy włosów:motylek: przyjmij ode mnie Spinkę Spiętą, jako wyraz swego trafienia, póki co wiertalną a jeśli się da to i namacalną w swym czasie. :jupi:
                Cezary dzięki, że mnie rozumiesz
                Uważam, że po części każdy z was ma słuszność jeśli chodzi o podobanie się serialu, Artura i postać, w którą się wcielił. To złożony jest problem.:kamikadze:
                Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                Komentarz


                • Zamieszczone przez spinka Zobacz posta
                  To złożony jest problem.:kamikadze:
                  Myślę,że bardziej złożonym problemem jest spięta spinka :oczko:
                  Niespięta Spinko bezkrytyczne i ślepe wielbienie kogoś czy czegoś nie jest cechą racjonalnie myślącego człowieka.
                  To oczywiście mój punkt widzenia.

                  Komentarz


                  • Zamieszczone przez spinka Zobacz posta
                    Moje Gratulacje Diablico!! :champion:

                    Słowo Dyrekcji - zaiste wygrałaś!!:peace2:
                    Do/Dla Twojej burzy włosów:motylek: przyjmij ode mnie Spinkę Spiętą, jako wyraz swego trafienia, póki co wiertalną a jeśli się da to i namacalną w swym czasie. :jupi:
                    Za Spinkę Spiętą, Spinko chociaz wirtualną dziękuję.
                    Natomiast ta niby burza moich włosów... to jak okresla mój mężulek pieszczotliwie... to nic innego jak ''przydatny mop'' Więc ma się rozumieć, ucieszy sie ślubny, że mopek będzie teraz spięty
                    ''Człowiek jest zdumiewający, ale arcydziełem nie jest''

                    Komentarz


                    • Proszszsz.....bardzo
                      O Miodowych Latach z mojej strony: Gdy zobaczyłam kilka pierwszych odcinków, pomyślałam sobie "skąd ja znam tego Norka?" a druga mysł: "no toż to wielki aktor a jeśli nie jest to kiedyś będzie..... z takim dystansem do siebie, inaczej nie przyjąłby tej roli. Mówiąc skrótowo.
                      Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                      Komentarz


                      • Obejrzałam. Jestem zachwycona grą Artura.
                        Film podoba mi się bardzo także ze względu na postać Janka. Pytanie tylko czy widzowie zaczną zauważać takich Janków wokół siebie i traktowac ich normalnie. Nie z litością, nie przez pryzmat niepełnosprawności, ale jak na człowieka, który ma swoje słabsze i mocniejsze strony. W naszym społeczeństwie jest w tej materii jeszcze sporo do zrobienia.

                        Komentarz


                        • Rozmawiałam wczoraj z Arminem - moim znajomym. Jeździ na wózku. Bardzo fajny chłopak, aktywny jak mało kto w Jego wieku i sytuacji. Pasją Armina jest muzyka - znamy się z OFC Dżemu. Jeździ na koncerty, fotografuje i kręci filmiki - pewnie spotkaliście na YouTube jakiś filmik Jego autorstwa. Wszelkie rockowe wydarzenia mamy w naszych archiwach właśnie dzięki Arminowi i Jego kamerze.
                          Rozmawialiśmy przedwczoraj na zlocie o pracy, bo już kiedyś o niej wspominał.
                          Pracuje w tyskim Tomografie, specjalistycznej przychodni zdrowia. Atmosfera nieciekawa, bo ludzie nie potrafią zrozumieć kilkumiesięcznych terminów oczekiwania, a on Bogu ducha winny. Niezbyt dobrze Mu się tam pracuje, ale cóż... 3/4 etatu tam to wszystko, co ma do zaoferowania nasz UP. Mimo akcji społecznych nadal pracodawcy nie chcą zatrudniać niepełnosprawnych. Co rusz Armin jeździ do UP, wypełnia coraz to nowe ankiety i inne tego typu papiery, ale ciągle nic, nic...
                          Szkoda, bo marnuje się chłopak.
                          Tak towarzyski, kontaktowy i inteligentny, pełen energii...
                          Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X