Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 3 - Oświadczyny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #61
    Zamieszczone przez czarnako Zobacz posta
    .Raz piszesz tak a raz inaczej,widać że nie masz wyrobionej opinii na pewne tematy..
    A mnie się wydaje, że Wiki ma tę umiejętność dostosowania swojego zdania(albo braku) do okoliczności - nie będę cytowała wszystkich Jej wypowiedzi z poprzednich odcinków chociaż...
    Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
    Świetnie zapowiadający się serial!
    Pan Artur po raz kolejny udowadnia, że jest aktorem wszechstronnym. Zagranie osoby upośledzonej umysłowo nie jest łatwym zadaniem, a p. Artur radzi sobie z tym świetnie. Przy okazji serial pokazuje nasze małe piekiełko, smutne acz prawdziwe oblicze nas samych- odrzucanie i wyśmiewanie kogoś kto jest 'inny'... Rewelacyjna scena kiedy koledzy kurierzy wyśmiewali się z serialowego Janka...
    Gospodarzu chylę czoła!

    Kocham ten serial, a Janek budzi moje najcieplejsze uczucia.
    Jeszcze raz gratuluję
    Piszesz Wiki -
    Taka trochę bajeczka.
    Więcej naturalności by się przydało!.
    bajeczkano nie wiem przeczytaj posty Yachoo, dla mnie bardzo ważne jest otoczenie w którym przebywa Janek - czyli tzw. "pełnosprawni "... W ostatnim odcinku na początku zazdrościłam Jankowi...ale o jaką zazdrość, może tylko wiedzieć ktoś , kto nie ma już rodziców... . Może nie każdy napisze, ale ja chciłabym dostać taki lub inny list od mamy.... .
    Czasami w dorosłym życiu jesteśmy n atzw. zakręcie, nie wiemy co mamy robić tip....Janek powiedział znanemu piosenkarzowi, że zawsze jest czas na to, żeby zaczać od nowa....bez względu na okoliczności :oczko:- inaczej dał kopa
    Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta

    Janek wydaję mi się zdrowy, tylko inni robią z niego upośledzonego.
    Może jest trochę dziecinny i naiwny, ufny, może tu o to chodzi.
    I tu się mylisz. Osoby z lekkim upośledzeniem umysłowym potrafią wykuć coś na blachę, mają szczątkowe myślenie logiczne, trudności w wnioskowaniu...., w życiu codziennym są w stanie egzystować- poradzić sobie samodzielnie.

    Wiki, mimo, że oglądalnośc spadła nadal Doręczyciel , pokonuje konkurencje..., zajrzałam w ranking tych samych mediów co podała Spinka Ojciec Mateusz miał widownieod 4-7 mln - czyli Doręczyciel ma porównywalne wyniki . Ojciec Mateusz to chyba jest właśnie bajeczka i to nie nasza
    Muzyka też jakoś mi nie pasuje , ale...można wytrzymać:oczko:.

    Komentarz


    • #62
      Zamieszczone przez spinka Zobacz posta
      Naga prawda,:kawa: każdy z forum musi przejść ten etap dojrzewania :D:eusa_angel:
      Tylko u Wiki ten okres niebezpiecznie się wydłuża ....

      Komentarz


      • #63
        Oj Krzysiu, od razu niebezpiecznie - dojrzeje zobaczysz:oczko: - KOBIETA - zmienną jest i kropka (eM. . sorrki za kropkę :oczko

        Komentarz


        • #64
          Wydłuża i przybiera na sile.
          Dochodząc do absurdu.

          Komentarz


          • #65
            Być może tylko kiedy Nagietku oby wcześniej nie dopadły jej kłopoty zdrowotne, spowodowanego odpowiedziami na niektóre z postów Wiki ....

            Komentarz


            • #66
              Moje . Krzysiu, nawet Małgośka, dla mnie Anioł Cierpliwości pisze o absurdzie. A ja tylko wyraziłam swoje zdanie..., Jeżeli Wiki z tych wszystkich postów coś wyniesie, i nie napisze zaskoczę was, ale bedzie sobą to chyba ok. i napisze co ona ma na myśli... to chyba dobrze .
              Jestem pogodnym człowiekiem, podobno rozumiem młodzież, ale pisze co myślę. Ot i wszystko .
              Ostatnio edytowany przez Nagietek; 28.

              Komentarz


              • #67
                Zamieszczone przez Małgośka Zobacz posta
                Ciekawe,Spinko o którą rolę Ci chodzi?
                Małgoś, nie będę się aż tak odkrywać :oczko:


                Zamieszczone przez Nagietek Zobacz posta
                Jestem pogodnym człowiekiem, podobno rozumiem młodzież,.
                Nagietku i tu jest tajemnica tego, że mnie tak rozumiesz :peace2:
                Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                Komentarz


                • #68
                  bo wiesz Nagietku pisałem o kłopotach zdrowotnych z tego powodu, że Wiki reaguje bardzo emocjonalnie na posty Barcisian przynajmniej niektórych ....

                  Komentarz


                  • #69
                    Krzysiu...mówiłam raczej o tym , że to Bożena dojrzała
                    Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                    Komentarz


                    • #70
                      Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                      A serial traci widzów.
                      Ludziom nie podoba się ten serial.
                      Nie generalizuj i nie chwal dnia przed zachodem słońca
                      A poza tym właściwy link to TU
                      Po prostu źle wstawione znaki html'a...
                      Za yachoo i Małgośką... Kurcze, martwi mnie faktyczna publiczność docelowa... Jeśli to prawda, to... Dość smutno. Bo wydawało mi się, że np to właśnie ludzie bardziej wykształceni będą oglądać... A jednak właśnie Ci światowcy unikają konfrontacji z takimi problemami, jakimi wydaje się być dla nich niepełnosprawność...
                      Wiki... To niekoniecznie jest kwestia przejmowania się tylko świadomego i zaangażowanego oglądania. Ja np po każdym odcinku myślę... Myślę o tych problemach, które "normalnym" ludziom są zupełnie obce, o otoczeniu osób niepełnosprawnych...
                      W kwestii gry Artura naszego... Pierwszy odcinek oglądałam z pewną rezerwą - byłam ciekawa i strasznie krytyczna, nie do końca przekonana, a to dlatego, że jeden odcinek to za mało by współodczuwać rolę
                      Teraz jestem bardzo pro. Te zachowania typowe dla Janka, gra Artura, który już mi się dobrze zafiksował jako Janek
                      Jak piszę o tym od razu do głowy przychodzi mi na myśl kadr z czołówki gdy Janek ze skupieniem i zadziwieniem, z przekrzywioną głową wpatruje się w szklaną kulę... Hmm... Gra Artura może się wydawać trochę nienaturalna, bo tu jest podwójne dno. Wydaje mi się, że upośledzeni miewają takie coś, że to co mówią, sposób wypowiedzi wydaje się być taki wyuczony jak regułki...
                      Zamieszczone przez Nagietek Zobacz posta
                      (eM. . sorrki za kropkę :oczko
                      Jeeej! Jak miło, że pamiętasz! Dziękuję Ci!
                      Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.

                      Komentarz


                      • #71
                        Boże jaka dyskusja.
                        Moja wina że mam mieszane uczucia co do filmu, raz mi się bardziej podoba raz mniej.
                        Przepraszam Gospodarzu za zamieszanie.:eusa_angel:
                        Ostatnio edytowany przez Wiktoria; 455.

                        Komentarz


                        • #72
                          Zamieszczone przez spinka Zobacz posta
                          Nie, nie wszystko ale też i wszystkiego, w czym zagrał, nie pobejrzałam.
                          NA pewno nie lubię Artura w jednym z seriali w jakim zagrał. To wiem. Unikałam i unikam go /film, nie Artura/ jak ognia
                          To chociaż na priv mi napisz który to serial, bo zadałaś mi ćwieka.
                          Ogłaszam konkurs: który serial Spinka miała na myśli?
                          Co do oglądalnośći Doręczyciela, to widać wyraźnie, że widownia się ustabilizowała i wynosi ok 5.2 mln widzów. Sądzę nieskromnie, że to ogromny sukces, biorąc pod uwagę, że nie jest to historia lekka, łatwa i przyjemna.
                          Ostatnio edytowany przez Artur Barciś; 10.

                          Komentarz


                          • #73
                            Pod warunkiem że nie zostanę wystrzelona w kosmos za powyższe /ale że co? nagrody będą czy jak?/
                            Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                            Komentarz


                            • #74
                              Lato leśnych ludzi.

                              Komentarz


                              • #75
                                Nie będziesz wystrzelona, ale póki co nic nie mów, bo zapowiada się ciekawie. Wreszcie teza, że dzięki tej stronie dowiem się czegoś o sobie, zaczyna nabierać kolorów. Tak, będą nagrody...na Zlocie.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X