Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 3 - Oświadczyny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Jak na razie muzyka, podklad itp. to najsłabszy element tego filmu. Czasem mam wrażenie, że muzyka nawet się kłóci z tym co widać na ekranie, albo przeszkadza.
    Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

    Komentarz


    • #47
      A serial traci widzów.
      Ludziom nie podoba się ten serial.
      Ostatnio edytowany przez Wiktoria; 455.

      Komentarz


      • #48
        Nie istnieje taka strona, którą tu podałaś /tak się wyświetla, gdy kliknęłam/.
        A serial podoba się ludziom.

        Ps. "Z danych telemetrycznych wynika, że "Doręczyciel" przyciąga przed ekrany głównie kobiety, widzów powyżej 45. roku życia, mieszkańców wsi i małych miast oraz ludzi z wykształceniem podstawowym."

        Czyli co to znaczy???
        Ostatnio edytowany przez spinka; 65.
        Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

        Komentarz


        • #49
          Istnieje strona tylko trzeba chwilę poczekać.

          Mnie się za to nie bardzo podoba ten serial, spodziewałam się trochę czego innego. Taka trochę bajeczka.
          Więcej naturalności by się przydało!.
          Dopiero się przejęłam jak Janek wpadł pod samochód w 4 odcinku.
          Ale będę go oglądać. Może będzie lepiej
          Ostatnio edytowany przez Wiktoria; 455.

          Komentarz


          • #50
            Znaczy odwidział Ci się Wiktorio
            "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

            Komentarz


            • #51
              Nie tylko muszą być wskazówki, żeby następnym razem było lepiej.
              Czasem krytyka jest potrzebna i jak coś się nie podoba, to lepiej powiedzieć.

              A Wam się wszytko podoba np gra pana Artura.

              Komentarz


              • #52
                Wiki, skoro nie tylko wskazówki muszą być, to co jeszcze?
                Też kiedyś o krytyce slyszałam. Widzowie skrytykowali grę aktora w serialu telewizyjnym, no to w kolejnym odcinku facet zagrał o niebo lepiej / to bylo w latach 70-tych, ale wiadomo, nasze życie i moda i wszystko co nas otacza podlega pewnemu cyklowi/
                Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                Komentarz


                • #53
                  Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                  Mnie się za to nie bardzo podoba ten serial
                  Chyba pierwszy raz coś w wykonaniu Gospodarza Ci się nie podoba. No jestem w szoku,ale naturalnie masz prawo
                  Świat to książka.Kto nie podróżuje, czyta tylko pierwszą stronę.

                  Komentarz


                  • #54
                    Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                    Nie tylko muszą być wskazówki, żeby następnym razem było lepiej.
                    Czasem krytyka jest potrzebna i jak coś się nie podoba, to lepiej powiedzieć.

                    A Wam się wszytko podoba np gra pana Artura.

                    Podoba się i to bardzo ponieważ jest to odgrywanie osoby opóźnionej umysłowo a taka gra wymaga tego by grać inaczej niż normalnie ....
                    Cóż spodziewałem się, że jednak lepiej pojmujesz przesłanie "Doręczyciela" ...

                    Komentarz


                    • #55
                      Tak pierwszy raz.
                      Zawsze jego gra aktorska mnie zachwycała, a tu nie wiem co się stało.
                      Spytam się! Czy Janek nie jest odrobinę przerysowany?

                      Janek wydaję mi się zdrowy, tylko inni robią z niego upośledzonego.
                      Może jest trochę dziecinny i naiwny, ufny, może tu o to chodzi.
                      Ogólnie serial jest fajny i bardzo chcę II serii!!.

                      Komentarz


                      • #56
                        Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                        A Wam się wszytko podoba np gra pana Artura.
                        Nie, nie wszystko ale też i wszystkiego, w czym zagrał, nie pobejrzałam.
                        NA pewno nie lubię Artura w jednym z seriali w jakim zagrał. To wiem. Unikałam i unikam go /film, nie Artura/ jak ognia
                        Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                        Komentarz


                        • #57
                          Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                          Mnie się za to nie bardzo podoba ten serial,

                          a chwilę potem


                          Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                          Ogólnie serial jest fajny i bardzo chcę II serii!!.
                          Pogubiłam się :D
                          Świat to książka.Kto nie podróżuje, czyta tylko pierwszą stronę.

                          Komentarz


                          • #58
                            Wiki nie wiem co się z Tobą dzieje.Raz piszesz tak a raz inaczej,widać że nie masz wyrobionej opinii na pewne tematy.Więc proszę Cię zanim coś napiszesz,to najpierw zobacz co napisałaś wcześniej.A jeśli nie chcesz tak robić, to zastanów się dobrze co masz do powiedzenia w danej sprawie.Będzie wtedy łatwiej odczytać co masz do powiedzenia i nie będziesz musiała płakać przez uczestników forum.Zyczę powodzenia w odnależieniu samej siebie.

                            Komentarz


                            • #59
                              Zamieszczone przez czarnako Zobacz posta
                              Wiki ....................Więc proszę Cię zanim coś napiszesz,to najpierw zobacz co napisałaś wcześniej..........
                              Naga prawda,:kawa: każdy z forum musi przejść ten etap dojrzewania :D:eusa_angel:
                              Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                              Komentarz


                              • #60
                                Zamieszczone przez spinka Zobacz posta
                                wynika, że "Doręczyciel" przyciąga przed ekrany głównie kobiety, widzów powyżej 45. roku życia, mieszkańców wsi i małych miast oraz ludzi z wykształceniem podstawowym."
                                Czyli co to znaczy???
                                Czyli to,że ludzie uważający się za wykształconych,inteligentnych i wszystko-w ogóle-wiedzących kompletnie nie /jak napisał słusznie yachoo/ pojmują przesłania "Doręczyciela".
                                A przesłanie jest jasne,ale trzeba tu patrzeć nie oczami niestety.
                                A Ty,Wiktorio,przeczytałaś parę negatywnych opinii na stronie,którą podała Spinka i wypisujesz dokładnie to samo.
                                Zupełnie coś odwrotnego pisałaś po pierwszym odcinku.
                                Ciekawe,Spinko o którą rolę Ci chodzi?
                                Ostatnio edytowany przez malgoska; 14.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X