Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 2 - Urodziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #46
    Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
    Wyniki ogladalności"Doręczyciela" 5,2 miliona osób!.
    Super że ludzie tak chętnie oglądają ten serial. Oby tak dalej!!.
    A niech to ! Kliknąłem w te Twoje wyniki oglądalności,zacząłem czytać aż tu nagle streszczenie trzeciego odcinka ! Nie cierpię streszczeń przed obejrzeniem ! Na szczęście tylko kilka słów przeczytałem
    Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

    Komentarz


    • #47
      Zamieszczone przez matysola
      W trzecim odcinku... jest tylko Barciś, nas nie ma... hyhyhy..
      NIe masz racji Matysola ja jestem Bożena jestem miło mi

      Matko Matysola mnie zabije cos pokręciłam chciałam odpisać i chyba Go wykopałam stąd:D:
      Ostatnio edytowany przez Bohun; 40. Powód: Post pod własnym postem. Proszę edytować posty.

      Komentarz


      • #48
        Każdy odcinek lepszy od poprzedniego Niedziela z Jankiem jest jak wiosna po zimie
        Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

        Komentarz


        • #49
          Doręczyciel , później ranczo ( niedzielne kino ) xD

          Komentarz


          • #50
            Zamieszczone przez czarnako Zobacz posta
            NIe masz racji Matysola ja jestem Bożena jestem miło mi

            Matko Matysola mnie zabije cos pokręciłam chciałam odpisać i chyba Go wykopałam stąd:D:
            Nie zabijam bez ostatniego słowa...

            Komentarz


            • #51
              a gdzie jest odcinek 3 ???
              Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

              Komentarz


              • #52
                No właśnie....
                Naiwnie myślałam,że sobie każdy może tu wątek założyć

                Komentarz


                • #53
                  to tak jak ja
                  Ostatnio edytowany przez spinka; 65.
                  Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                  Komentarz


                  • #54
                    Dziewczyny:

                    Każdy nowy odcinek to kolejny wątek w tym subForum - otwierany dla porządku przez funkcyjnych. Dzielimy się tu spostrzeżeniami i wyrażamy swoje zdanie o serialu.
                    SubForum posiada także własny bezpośredni adres: serial-doreczyciel.pl[/quote]Funkcyjnymi na tym subForum są:
                    Matysola i Cezary.

                    Ponadto z racji funkcji, mogą wątek otworzyć Artur, Gingerek i Kazmo
                    Związany z BF od: 28.03.2003r. Książek jak i przyjaciół powinno być niewiele, ale za to dobre...
                    Bohun.pl :: ArtPub.pl

                    Komentarz


                    • #55
                      POzostaje czekać cierpliwie:kawa:

                      Komentarz


                      • #56
                        nawet bardzo cierpliwie :kawa:, eeeeeeeeeee......chyba, że uznali , Ci funkcyjni , że 3 odcinek był nijaki albo cienki i nie warto sobie nim zawracać strony na monitorze
                        Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                        Komentarz


                        • #57
                          Zamieszczone przez WebLion Zobacz posta
                          Dziewczyny:

                          Każdy nowy odcinek to kolejny wątek w tym subForum - otwierany dla porządku przez funkcyjnych. Dzielimy się tu spostrzeżeniami i wyrażamy swoje zdanie o serialu.
                          SubForum posiada także własny bezpośredni adres: serial-doreczyciel.pl
                          Funkcyjnymi na tym subForum są:
                          Matysola i Cezary.

                          Ponadto z racji funkcji, mogą wątek otworzyć Artur, Gingerek i Kazmo
                          Tajes! Obywatelu... sierżancie????

                          Komentarz


                          • #58
                            No to jeżeli nadal nie doczekaliśmy się wątku dot. 3 odcinka, to piszmy tutaj nasze wrażenia z niego

                            Komentarz


                            • #59
                              OK, idę na to ...chętnie poczytam jakie macie wrażnia
                              Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                              Komentarz


                              • #60
                                Odcinek 3
                                Janek wyznaje Dianie, że ma zamiar oświadczyć się Ali. Zyga kupuje od Ali swetry, które dziewczyna zrobiła, żeby zarobić trochę pieniędzy. Ala jest mu bardzo wdzięczna, chociaż dziwi się, skąd Zyga ma tyle forsy. Janek dostarcza przesyłkę Bernardowi Rudackiemu. Okazuje się, że gwiazdor muzyki country jest w depresji po rozstaniu z żoną. Janek zaskarbia sobie sympatię Bernarda, który zwierza mu się, że nie cierpi życia, które wiódł do tej pory. Janek radzi mu, żeby zaczął wszystko od nowa. Konflikt między Dianą i Rafałem narasta. Janek oświadcza się Ali. Dziewczyna odrzuca oświadczyny, chociaż jest wzruszona dobrymi intencjami Janka. Podczas rozmowy Ala dowiaduje się, że Władek okradł Janka. Janek dzwoni do Diany, która przeżywa rozstanie z Rafałem. Postanawiają pójść razem na jakąś imprezę i zatopić smutki w alkoholu. Trafiają na dancing, gdzie odbywa się konkurs taneczny. Świetnie się bawią i wygrywają konkurs. Podchmielona Diana całuje Janka. Ala urządza Zydze awanturę: połączyła fakty i wie już, skąd Zyga miał pieniądze na swetry: on i Władek okradli Janka. Janek wyciąga Zbyka z łóżka i prosi go o pomoc. Chce oświadczyć się Dianie, ale sam najwyraźniej nie umie tego zrobić. Chce, żeby Zbyk oświadczył się w jego imieniu. Skruszony Zyga przeprasza Alę, że przyczynił się do okradzenia Janka. Wyznaje Ali, że ją kocha. Zbyk idzie do Diany. Jest pod wrażeniem urody dziewczyny. Spędza u niej pół nocy. Diana odrzuca oświadczyny Janka. Ala oddaje Jankowi pieniądze z jego wypłaty. W drodze do pracy Janek zauważa na ulicy Marysię. Jest przekonany, że wreszcie znalazł tę jedyną. Marysia znika jednak w tłumie. [TVP]filmpolski
                                Ostatnio edytowany przez spinka; 65.
                                Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X