Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 5 - Boogie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    I ja uważam, ze taki film jest potrzebny.
    Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

    Komentarz


    • #17
      A najlepiej, żeby powstała II seria.
      Przynajmniej, ten serial jest inny niż wszystkie. Tylko w II serii mógłby być lepszy montaż i scenariusz i będzie git.
      Bo gra aktorów jest mistrzowska, w tym oczywiście p. Artura.

      Komentarz


      • #18
        Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
        A dlaczego nie ma powtórek serialu?
        Żeby mogli obejrzeć Ci co nie oglądali.
        A może jak się skończą odcinki powtórkowe, Ojca Mateusza,będą także powtórki Doręczyciela, dla mnie jest logiczna taka kolej rzeczy... .

        Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
        Przynajmniej, ten serial jest inny niż wszystkie. Tylko w II serii mógłby być lepszy montaż i scenariusz i będzie git.
        Wiki, a na czym Twoim zdaniem polega innośc Tego serialu?. O montażu pisał Gospodarz, a możesz man napisac co byś zmieniła w scenariuszu..., żeby było git ?

        Chyba od wczorajszego odcinka jeszcze barciś uważam ten serial za potrzebny i chyba zaczęło sie kilka nowych wątków. Ale rozbawili mnie funkcjonariusze w cywilu :D - nie łatwo jest znaleźć takiego Janka

        Komentarz


        • #19
          Cholipa , wiosna się zaczęła.. Kto wiosną o tej porze siedzi przed tv ? Ja niestety przegapiłem :( I budzik w komórce nastawiony nie pomógł :(
          Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

          Komentarz


          • #20
            Odcinek 5 - Boogie

            chciałem tu powrzucać z 4 ale w sumie nie wiem które
            Ostatnio edytowany przez kazmo; 4.
            to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

            Komentarz


            • #21
              Już mi się plączą odcinki, ale dziś w ostatniej chwili zdążyłam na tenże właśnie. Arturze: jesli ktokolwiek cokolwiek mówi złego na scenariusz, montaż...Niech gada sobie ile zechce. Wyidealizowana sympatycznie ujmująca postać Janka rozbraja mnie całkowicie.Mam nadzieję, że zmusi widzów serialu do refleksji, a tę z kolei zamieni na praktykę: życzliwy stosunek dla niepełnosprawnych ( i nie o litość mi chodzi) z cierpliwością, poczuciem humoru, odpowiedzialnością włącznie. Po raz kolejny: dziękuję za chwile przed telewizorem w towarzystwie Janka!

              Komentarz


              • #22
                Jesteś kochana Mirabelko. Dziękuję

                Komentarz


                • #23
                  Wiem! Ty też!

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X