Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 3 - Oświadczyny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Zamieszczone przez yachoo Zobacz posta
    o angielski pudding
    Nie wyrażać mi się tu, bo zbanuję!

    Komentarz


    • Zamieszczone przez yachoo Zobacz posta
      o angielski pudding
      Jest pyszny wiem bo jadłam.:jupi:

      Komentarz


      • Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
        Zawsze jego gra aktorska mnie zachwycała, a tu nie wiem co się stało. Spytam się! Czy Janek nie jest odrobinę przerysowany?
        Zamieszczone przez Aneta Zobacz posta
        Chyba pierwszy raz coś w wykonaniu Gospodarza Ci się nie podoba. No jestem w szoku,ale naturalnie masz prawo
        :D

        To mi przypomina niejaką Ewę z ogonem, która zachwycała się rolami odgrywanymi przez Artura do czasu, kiedy coś jej się poprzestawiało i odeszła (na szczęście) z BF, wyrażając przy okazji swoje niezadowolenie i zdegustowanie wcześniej zachwalanymi rolami

        Wiki, czy Ty też jesteś już spakowana? Planujesz spektakularne odejście, czy to tylko chwilowo-przejściowe humorzasto-emocjonalnościowe dyrdymały?
        Dopiero co pisałaś, że płacisz TVP, by obejrzeć kolejny odcinek Doręczyciela, a teraz nagle coś się stało?
        Ubawiłem się do łez...
        Związany z BF od: 28.03.2003r. Książek jak i przyjaciół powinno być niewiele, ale za to dobre...
        Bohun.pl :: ArtPub.pl

        Komentarz


        • Lubię ten serial to go oglądam, a że parę rzeczy mi się nie podoba to co z tego.
          A teraz wiem, ze każdy kolejny odcinek będzie lepszy.
          I nie ma się z czego śmiać. Co ja śmieszna jestem.

          Komentarz


          • Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
            Mnie się za to nie bardzo podoba ten serial, spodziewałam się trochę czego innego.
            Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
            Lubię ten serial to go oglądam, a że parę rzeczy mi się nie podoba to co z tego.


            Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
            Co ja śmieszna jestem.
            Pytasz, czy twierdzisz?
            Związany z BF od: 28.03.2003r. Książek jak i przyjaciół powinno być niewiele, ale za to dobre...
            Bohun.pl :: ArtPub.pl

            Komentarz


            • Sądząc po znakach przestankowych to twierdzi.
              Hm, schizofrenia?
              Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.

              Komentarz


              • Panie Barcisiu...
                Powiedz no Pan czy Panu się w tym serialu wszystko podoba?
                Czy może masz Pan jakieś zastrzeżenia? :P
                Bo tu się jakoś...

                Komentarz


                • Eh odejdę z BF bo co się będziemy nawzajem męczyć.
                  Jesteście strasznie dokuczliwi.
                  Nie czuję się tu swobodnie i głupoty wypisuję. Zasłużyłam sobie na takie traktowanie trudno.

                  Lubię "Doręczyciela" i będę go oglądać.

                  Komentarz


                  • Nie ma się co męczyć...

                    Komentarz


                    • Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                      Jesteście strasznie dokuczliwi.
                      Dokuczliwi? Napisałbym raczej: konsekwentni i pamiętliwi. To naprawdę przyjemne, przeczytać post przed wysłaniem i zastanowić się, czy treść odpowiada myśli, którą chcemy przekazać. Spróbuj kiedyś.
                      Związany z BF od: 28.03.2003r. Książek jak i przyjaciół powinno być niewiele, ale za to dobre...
                      Bohun.pl :: ArtPub.pl

                      Komentarz


                      • ''Jacek''? A może ''Zmiennicy''? No dobra, to może...''Lato leśnych ludzi''?
                        Bądź mądry człowieku i weź zgadnij...
                        ''Człowiek jest zdumiewający, ale arcydziełem nie jest''

                        Komentarz


                        • Nie mam zamiaru więcej próbować.
                          Nie czuję się na BF swobodnie, żeby ładnie się wypowiadać, nie pomagacie mi ani trochę.

                          Komentarz


                          • Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                            Nie czuję się na BF swobodnie, żeby ładnie się wypowiadać...
                            Wiktorio, prawie każdą opinię na swój temat bierzesz zbyt personalnie do siebie i przeżywasz w zupełnie nieproporcjonalny do jej wagi sposób.
                            Dziewczyno, wystarczy trochę wyluzować... Po prostu więcej dystansu...do siebie również.
                            ''Człowiek jest zdumiewający, ale arcydziełem nie jest''

                            Komentarz


                            • Zamieszczone przez cuddiablica Zobacz posta
                              Po prostu więcej dystansu...do siebie również.
                              Lub nawet przede wszystkim do siebie.Reszta może jakoś "poleci..."

                              Komentarz


                              • Zamieszczone przez wiktoria Zobacz posta
                                Nie mam zamiaru więcej próbować.
                                Nie czuję się na BF swobodnie, żeby ładnie się wypowiadać, nie pomagacie mi ani trochę.
                                Biczuj się dalej.

                                Nie czujesz się swobodnie, by się "ładnie wypowiadać"? Nie musi być ładnie - dobrze by było, gdyby było z sensem i konsekwentnie. Wtedy swobody będziesz miała wystarczająco.
                                Związany z BF od: 28.03.2003r. Książek jak i przyjaciół powinno być niewiele, ale za to dobre...
                                Bohun.pl :: ArtPub.pl

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X