Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odcinek 10 - kinderball

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • odcinek 10 - kinderball

    obejrzałem
    to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

  • #2
    ...bardzo dziękuję Kazmuniu, że nie poddałeś się presji bojkotu TVP, choć sądząc po wnikliwości Twojej wypowiedzi...

    Komentarz


    • #3
      ja niestety nie ponieważ byliśmy z Weblionem na meczu Unibaxu z Unią ....

      Komentarz


      • #4
        bo ja jestem nie zarejestrowany
        ogłądam co mi media dostarczą
        i jestem gotów do wytoczenia dział przeciw TVP gdyz ja satelitarnym płacę
        a podwójnie płacić nie zamierzam
        zwłaszcza publicznym,
        gdyż wiem jak pieniądze w latach 2001 - 2008 stracili
        to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

        Komentarz


        • #5
          Mnie rozbraja Janek w momencie jak się dziwi.
          Tak kończy się reklama w której mowa o wysyłaniu sms-ów Oooooo
          No i sweterek z rowerkiem od Ali

          Komentarz


          • #6
            Sweterek Janek miał zabójczy :D no i ta szczerość w stosunku do ciotki jaką Janek wyraził w ostatnim zdaniu

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez yachoo Zobacz posta
              ja niestety nie ponieważ byliśmy z Weblionem na meczu Unibaxu z Unią ....
              Krzyś, pamiętaj, że można obejrzeć odcinek, niewiele płacąc TVP


              Przy okazji... Odcinek 50 Rancza który również nam umknął - można by rzec, Krzysiu - wszystko da się nadrobić
              Związany z BF od: 28.03.2003r. Książek jak i przyjaciół powinno być niewiele, ale za to dobre...
              Bohun.pl :: ArtPub.pl

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez WebLion Zobacz posta
                wszystko da się nadrobić
                Warto , w Doręczycielu, zaskakująca wizyta Cioci z Augustowa i chyba po praz pierwszy Janek powiedział, prawdę o cioci... .
                A Debata w Ranczu, chyba troszkę przypomina dzisiejszą sytuację, nie mówi sie dobrze o konkurencie tylko, manipuluje faktami, ale zalończenie ciepłe i napawa optymizmem :?0. Babka Zielarka:
                Ostatnio edytowany przez Nagietek; 28.

                Komentarz


                • #9
                  I ja obejrzałam...czyżby ciotka miała być kolejna zgryzotą Janka o Justi nie wspomnę a swoją drogą, nie mieliście ochoty iść i potrząsnąć nimi za Janka :waiting:
                  "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

                  Komentarz


                  • #10
                    potrząsnąć nimi
                    Bardziej ciotką, która widzi tylko siebie wi swój interes:waiting:, a na dodatek rozpiściła syna i kocha go tzw. małpią miłością - nie wiem czy to się da wyleczyć. Tak sobie myślę, ze chyba wiem jaka była by postawa kuzyna Janka, gdyby musiał sie zaopiekowac ciotką.... .
                    Ciekawe jakim kurierem będzie Zyga ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Akcja się rozwija , ale jakoś nie bardzo mi odpowiada jak szybko Janek radzić sobie zaczyna w życiu.Czasem wygląda na to ,że jego zachowanie może być wynikiem izolacji od społeczeństwa a nie choroby.Trochę za szybko "zdrowieje".
                      Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

                      Komentarz


                      • #12
                        Lepszym określeniem byłoby że "przystosowuje się do środowiska"

                        Komentarz


                        • #13
                          A Mnie tam to akurat odpowiada. Janek to sprytny chłopak i szybko uczy się radzić sobie w życiu.
                          Ostatnio edytowany przez Wiktoria; 455.

                          Komentarz


                          • #14
                            Nie jestem specjalistą od tak chorych osób, ale nie wydaje mi się żeby to było możliwe żeby tak szybko mogły (jednak) zdrowieć.
                            Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

                            Komentarz


                            • #15
                              a od czego jestes specjalistą?
                              to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X