Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 2 - Urodziny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odcinek 2 - Urodziny

    Niedziela, 8 marca 2009, TVP1, godzina 17:20.

    TVP.pl: Krystyna Gradoń, na widok stojącego w oknie Janka, zaczyna krzyczeć i straszy go ochroną. Kiedy wyjaśnia się kim jest tajemniczy intruz i po co zjawił się w jej oranżerii, znający się na roślinach Janek pomaga kobiecie przesadzić chryzantemy i proponuje swoją pomoc w hodowli egzotycznych kwiatów. Zabiera też od kobiety przesyłkę i dostarcza ją na lotnisko Big Bossowi, który przygląda się z zainteresowaniem nowemu pracownikowi, opowiadającemu o wizycie w jego rezydencji.

    Janka czeka wspaniały dzień. Po pierwsze ma urodziny, a po drugie ma dostać wypłatę. Dodatkowo zaprzyjaźnił się z milionerką Gradoniową. Nagle wszystko przybiera zły obrót. Szef Janka - Rafał (Kmiecik) nie jest zadowolony z faktu, że Janek samowolnie pojechał do domu współudziałowca Gradonia. Dalsza praca Janka w firmie kurierskiej staje pod znakiem zapytania. Janek jedzie błagać Gradonia, by go nie wyrzucano. Niestety ktoś przebija mu dętki w rowerze. Dodatkowo, podwórkowy żul - Władek, którego Janek zna i po swojemu ufa, okrada jubilata z wypłaty.
    Związany z BF od: 28.03.2003r. Książek jak i przyjaciół powinno być niewiele, ale za to dobre...
    Bohun.pl :: ArtPub.pl

  • #2
    Nie pojmuję po co TVP opisuje co będzie w następnym odcinku. Ja już bym nie oglądał, bo prawie wszystko już wiem. Po co to streszczenie?

    Komentarz


    • #3
      Ja też bym nie oglądał.Dlatego nie psuję sobie przyjemności oczekiwania na kolejny odcinek czytaniem streszczeń.Pozdrawiam.
      Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Artur Barciś Zobacz posta
        Po co to streszczenie?
        W sumie streszczenie to nie to samo, co obejrzeć film. Jakoś trzeba też rozpocząć wątek... Streszczenie ma zachęcić, wzbudzić ciekawość, ale jak nie chcesz to "drugie" było ostatnim... Przynajmniej z mojej strony.
        Związany z BF od: 28.03.2003r. Książek jak i przyjaciół powinno być niewiele, ale za to dobre...
        Bohun.pl :: ArtPub.pl

        Komentarz


        • #5
          Jeśli już, to taka wzmianka powinna jedynie wzbudzić ciekawość, a to co prezentuje TVP, to zdradzenie treści kolejnego odcinka. Ciekawi mnie dyskusja po kolejnych przygodach Janka, ale po obejrzeniu, a nie przeczytaniu streszczenia. WebLionie, wiem, że chciałeś dobrze, ale chyba mnie rozumiesz.

          Komentarz


          • #6
            Zamieszczone przez WebLion Zobacz posta
            W sumie streszczenie to nie to samo, co obejrzeć film. Jakoś trzeba też rozpocząć wątek... Streszczenie ma zachęcić, wzbudzić ciekawość, ale jak nie chcesz to "drugie" było ostatnim... Przynajmniej z mojej strony.
            Zgadzam się - streszczenie to nie to samo co obejrzeć film.
            Jakby co to ja chcę/jestem "za" krótkim streszczeniem rozpoczynającym kolejny etap dyskusji ... no bo od czegoś trzeba zacząć

            Zamieszczone przez Artur Barciś Zobacz posta
            Jeśli już, to taka wzmianka powinna jedynie wzbudzić ciekawość, a to co prezentuje TVP, to zdradzenie treści kolejnego odcinka.
            Z tego co widać, słychać i czućnikt nie ma wpływu na to, co umieści TVP w internecie /i nie tylko /. Prawda jest taka, że każdy sobie może to, co będzie w kolejnym odcinku, przeczytać już dziś, wczoraj, teraz, jutro.

            Zamieszczone przez Artur Barciś Zobacz posta
            Ciekawi mnie dyskusja po kolejnych przygodach Janka, ale po obejrzeniu, a nie przeczytaniu streszczenia. .
            Na pewno tak będzie niezależnie od tego czy ktoś przeczyta streszczenie czy nie. Wżna przecież, żeby obejrzeć film, no nie?
            Ostatnio edytowany przez spinka; 65.
            Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

            Komentarz


            • #7
              Rozmawiałam wczoraj z jedną panią , bardzo znajomą.
              Powiedziałą, że nie wierzy w Doręczyciela. Że jej nie pasuje. Że na pewno to jest Norek, z czasów, gdy jeszcze był kawalerem i dzięki temu, że się ożenił, troszkę znormalniał i stał się potem Norkiem, lekko tylko szalonym. A oba te seriale powinny być wyprodukowane i puszczone odwrotnie.
              Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

              Komentarz


              • #8
                Dziwne skojarzenia ma ta Twoja znajoma .
                Idąc Jej tokiem myślenia Janek Kos "z czterech pancernych.." po wojnie stał się Sb- kiem z Lublina "Psy", albo szefem mafii rosyjskiej z "Ekstardycji 2". A "Pułkowinik Kwiatkowski" po wyjściu z więzienia został np. Halskim, albo Józefem Mayerem z filmu "Operacja Samun" i tak można by mnożyć role aktorów, którzy grali w popularnych serialach,... dodam, że nie tylko w serialach.
                Zresztą i o tym już było pisane na Forum, pierwowzorem Norka był Edward "Ed" Norton z serialu The Honeymooners , a Doreczyciel to coś innego- dla mnie w całej historii Janka najważniejszy będzie stosunek ludzi, których spotka . Janek jest dla mnie "przestawicielem" osób (i tutaj użyję słowo, którego nie cierpię)niepełnosprawnych, a jak go przyjmuje tzw. "sprawne" społeczeństwo mam nadzieję, że nam pokażą to następne odcinki.

                Komentarz


                • #9
                  Przemyślenia , przemyślenia.. Porównania , kombinacje.. A ja mam tylko nadzieję , że będzie to serial który pozwoli miło spędzić niedzielne popołudnie, a u wielu spowoduje inne spojrzenie na niepełnosprawnych.
                  Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

                  Komentarz


                  • #10
                    streszczenie

                    Jeśli chodzi o streszczenia ja też nie lubię więc ich nie czytam chociaż teraz mamy dużo szczęścia bo kiedyś za czasów kiedy najpopularniejszym kabaretem w Polsce był kabaret TEY opowiadano całe filmy na antenie telewizji)))

                    Komentarz


                    • #11
                      ......Są filmy, które się zna "na pamięć" a oglada się któryś kolejny raz...

                      Komentarz


                      • #12
                        Witam wszystkich. Popłakałam się. Nad okrucieństwem jednych i dobrocią innych ludzi...

                        Komentarz


                        • #13
                          Samo życie.
                          Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                          Komentarz


                          • #14
                            Wiem ale jakoś nie potrafię tego zaakceptować.

                            Komentarz


                            • #15
                              Dla mnie też odcinek szczególny...może dlatego, że moje urodziny też niedługo... I dlatego pewnie zbyt emocjonalnie go odebrałam.
                              Zderzenie Janka z rzeczywistością ciężkie, na szczęście ma być to serial pełen optymizmu , to i zakończenie mimo wszystko dobre.
                              PS. Muszę tylko pamiętać, żadnych ciasteczek z wróżbą :oczko: a nad prezentem muszę się też zastanowić...
                              Dyrekcjo
                              "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X