Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 8 - Przesłuchania

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Małgośka ma rację , przez dużą część życia, miałam możliwość obserwowania zachowania ludzi w DPS-e, były tam między innymi osoby z tzw. lekkim upośledzeniem . Zachowanie Janka, jest dla mnie
    Naturalne,prawdziwe...

    Komentarz


    • #17
      Właśnie skończyliśmy oglądać powtórkę 8 odcinka.Dziękuję za kolene miłe przedpołudnie w towarzystwie Janka Kaniewskiego!

      Komentarz


      • #18
        Proszę bardzo

        Komentarz


        • #19
          Bardzo spodobał mi się "Doręczyciel", oglądałam pierwszy raz.
          "Dlaczego ludzie kłamią?" i scena gdy Janek dostaje wiadomość o przywróceniu do pracy...

          Komentarz


          • #20
            Witam Pana Barcisia i wszystkich użytkowników forum. Pyrsk lutkowie.
            Z natury nie oglądam seriali tym bardziej że wg mojej subiektywnej oceny naprawdę niewiele współczesnych produkcji nadaje się do oglądania. Wyjątek stanowią te z Panem Barcisiem i z Panem Żakiem w rolach głównych i oczywiście kultowa już Rodzina Zastępcza. Ci dwaj Panowie podnoszą poziom naszych seriali i za to im chwała. Dlatego z wielkim zainteresowaniem jako fan Pana Barcisia pobrałem i zacząłem oglądać "Doręczyciela" i skończyłem po dwóch odcinkach. Jakbym jadł watę i popijał wodą, nawet mój 12 letni syn zapytał dlaczego tato ten film jest taki jakiś sztuczny. Podobno dzieci od razu wyczują że coś jest nie tak. Swoją drogą Ludzie Chudego również nie mają tego czegoś a Miodowe Lata po zmianie żony Karola Krawczyka straciły tego pół.
            Oczywiście powtarzam jeszcze raz że jest to moja subiektywna ocena. Bardzo cieszy mnie fakt że mogę umieścić swoja opinię na forum aktora którego podziwiam. Pozdrawiam Pana serdecznie Panie Arturze i niech Pan skończy na zawsze z tym doręczaniem.
            PS
            Jeżeli jest Pan z Kokawy to czy kiedyś był Pan na stadionie Włókniarza na zawodach żużlowych? Jeżeli nie to polecam.
            Politycy to kasta niezwykłych zlodzieji. Różnią się tym od zwyklych złodzieji że sklócają i okradają narody od zarania dziejów na ogromną skalę bez żadnych konsekwencji.

            Komentarz


            • #21
              Drogi Panie (mam nadzieję, że tak nie jest) Obrzydliwy.
              Oczywiście, ma Pan prawo do swojej oceny, przyjmuję ją z pokorą.
              Cieszę się, że znalazł Pan moją stronę.
              Zapraszam do dyskusji na Forum
              Urodziłem się w Kokawie, ale na stadionie Włókniarza nigdy nie byłem, czego bardzo żałuję. Może jeszcze się uda.

              Komentarz


              • #22
                Ja również cieszę się że Pan czyta komentarze w dodatku na nie odpowiada (lol) i mam nadzieje że nie obraziłem Pana moim postem ( nie miałem takiego zamiaru) . Co do serialu nie jestem ekspertem tylko zwykłym "oglądaczem" i nie chce polemizować z profesjonalistami czy jest dobry czy zły. Piszę o odczuciach mojej rodziny która twierdzi jednomyślnie że wszystkie produkcje z Panem które znamy były bardzo udane a ta jedna taka sobie. Notabene zauważalne jest pogorszenie jakości w całej naszej kinomatografii, chociaż podobno to juz taki trend cywilizacyjny gorsze samochody, telewizory, sprzęt koputerowy itd itd więc po co lepsze kino ? A żeby nie było tak smutno z tego powodu należy sie uśmiechnąć i powiedzieć sobie że zycie nie jest naszym wrogiem. I tu apel chcemy więcej Miodowych Lat i Rancza. To wbrew pozorom seriale dla wszystkich również intelektualistów, można przy nich po prostu odpocząć, zapomnieć o kłopotach i wspólnie z rodziną sie pośmiać - setnie :-)
                Politycy to kasta niezwykłych zlodzieji. Różnią się tym od zwyklych złodzieji że sklócają i okradają narody od zarania dziejów na ogromną skalę bez żadnych konsekwencji.

                Komentarz


                • #23
                  Uhuuu, ale tu kurzu.. Dawno nie pisaliśmy
                  Ja tak właśnie ósmy odcinek oglądam i dopiero dziś zwróciłam uwagę na panią psycholog podczas przesłuchania, haha... Co miał do jasnej ciasnej znaczyć ten tik jej po wyjściu komisarza? :D
                  "Psychologowie - zawsze wszystko komplikujecie"
                  Jeśli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można.

                  Komentarz


                  • #24
                    No, bo komplikujecie.

                    Komentarz


                    • #25
                      Zamieszczone przez eM. Zobacz posta
                      Uhuuu, ale tu kurzu.. Dawno nie pisaliśmy
                      No to teraz odkurzacz musiałam odpalić. Dwa lata niesprzątane.
                      Nie komedia, ale zawsze przywraca mi dobry nastrój i wiarę w ludzi ten serial
                      Poświęcaj tyle czasu na udoskonalanie siebie, byś nie miał go na krytykowanie innych.

                      Komentarz


                      • #26
                        Zamieszczone przez Ewunia Zobacz posta
                        No to teraz odkurzacz musiałam odpalić. Dwa lata niesprzątane.
                        o, matko!
                        Ostatnio edytowany przez imora; 996.
                        Sarkazm mym ojcem, ironia matką, z mym charakterem nie ma tak łatwo...

                        Komentarz


                        • #27
                          Zamieszczone przez Ewunia Zobacz posta
                          odkurzacz musiałam odpalić.
                          I jak było?
                          Nie wierzmy, że cierpienie uszlachetnia i ma szczególny walor moralny. Zatem naszym zadaniem jest żyć tak, by przysparzać jak najmniej cierpień wszystkiemu, co żyje.

                          Komentarz


                          • #28
                            Jak było ósmego lipca dwa tysiące trzynastego roku?
                            Upojnie.
                            Poświęcaj tyle czasu na udoskonalanie siebie, byś nie miał go na krytykowanie innych.

                            Komentarz


                            • #29
                              Też tak myślałem. Też chcę Liiiiiiiiiiipcaaaa. A ósmego polubię szalenie.
                              A swoją drogą ten serial jakoś nie wraca do TV. Szaleje inny:oczko:
                              Nie wierzmy, że cierpienie uszlachetnia i ma szczególny walor moralny. Zatem naszym zadaniem jest żyć tak, by przysparzać jak najmniej cierpień wszystkiemu, co żyje.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X