Odcinek 8 - Przesłuchania - Strona 2 - Barciślandia
Barciślandia  
Zarejestruj się Barcis.pl FAQ Użytkownicy BF Kalendarz

Wróć   Barciślandia > Proscenium > Kultury odrobina > Doręczyciel > Serial Doręczyciel - dyskusje

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 21-04-09, 18:22:58   #11
mario
zaPanBratek

Domyślnie

Cytat:
Napisał/a szymon86 Zobacz post
Postać grana przez Ciebie jest zbyt "normalna"
A ja powtórzę ,że mnie bardzo się podoba. Jedyne co jest kiepskie w serialu, to GODZINA EMISJI. Szymon "normalny" to Gospodarz jest na deskach Teatr. W "Donosicielu" na pierwszy rzut oka widać , że coś z Nim nie tak
mario jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-09, 18:36:42   #12
spinka
Redaktor Naczelna
Brazylijski Typer Mundialowy
Kibic Roku 2014

Domyślnie

mario....
Odnosząc się to tego co Szymon napisałeś, też wolałabym żeby Janek był bardziej niepełnosprawny intelektualnie ale dobre i to
Nie po każdej osobie niepełnosprawnej od razu widać, że coś jej dolega. Czasem nawet po wyglądzie nie widać, dopiero gdy się np. taka osoba niezdarnie odezwie...Są np. osoby, które nie umieją czytać, pisać, liczyć, za bardzo mówić, a umieją wszystko inne, np ugotować obiad itp itd
w ostatnim odcinku na pewno jedna scena była prawdziwa, jak Janek pytał dlaczego go ludzie okłamują.

Ostatnio edytowane przez spinka : 21-04-09 - 18:42:29.
spinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-09, 20:00:39   #13
sylwus
BF User

Domyślnie

Każdy ma jak najbardziej prawo do wyrażenia swojej opini to ja może do kontrastu napisze swoją. Uważam, że pan Artur doskonale wczuł się w postać Janka i gra ją na tyle dobrze, że oglądając ten serial naprawdę wzruszam się i jest mi żal głównego bohatera w niektórych sytuacjach. Postaci Janka i Czerepacha z "Rancza" bardzo się różnią. A ja uważam że i w jedną i drugą pan Artur wczuł się doskonale.
sylwus jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 21-04-09, 23:49:59   #14
Artur Barciś
Dyrektor Zamieszania

Domyślnie

Cytat:
Napisał/a szymon86 Zobacz post
Samej postaci czegoś brakuje. Arturze (wybacz za słowo krytyki, ale i takie czasami być musi). moim zdaniem trochę za mało wczułeś się w tą rolę. Postać grana przez Ciebie jest zbyt "normalna".
Słowa krytyki przyjmuję z pokorą. Na pewno można było zagrać tę postać dużo lepiej. Cóż, zagrałem jak umiałem będąc w zgodzie ze scenariuszem. Tylko, czy gdybym grał Janka bardziej upośledzonego, to ktokolwiek (np.Justi,czy Boogy) wzięliby go za normalnego, choć wyjątkowego?
Artur Barciś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-04-09, 07:03:51   #15
Małgośka
BF Pasjonat

Domyślnie

Pozwolę się wtrącić.Mam na co dzień do czynienia z osobami upośledzonymi.W różnym stopniu i w różnym wieku.I mogę jedynie się domyślać,że "odtworzenie" zachowania takiej osoby jest wyzwaniem bardzo trudnym.Bo tak naprawdę nikt,ani scenarzysta,ani reżyser nie wie do końca co tak naprawdę myślą,czują takie osoby.Jak mogą się zachować w tej czy innej sytuacji.Postać Janka,jeśli tak się mogę wyrazić,jest mi bardzo bliska i widzę w niej zachowania takie,jakie widzę na co dzień.Naturalne,prawdziwe...
I wielki Arturze dla Ciebie.
Małgośka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 22-04-09, 07:29:58   #16
Nagietek
BF Entuzjasta

GG: Nie

Domyślnie

Małgośka ma rację , przez dużą część życia, miałam możliwość obserwowania zachowania ludzi w DPS-e, były tam między innymi osoby z tzw. lekkim upośledzeniem . Zachowanie Janka, jest dla mnie
Cytat:
Naturalne,prawdziwe...
Nagietek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-01-11, 13:03:48   #17
mirabelka
BF Pasjonat

Domyślnie

Właśnie skończyliśmy oglądać powtórkę 8 odcinka.Dziękuję za kolene miłe przedpołudnie w towarzystwie Janka Kaniewskiego!
mirabelka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 02-01-11, 21:18:02   #18
Artur Barciś
Dyrektor Zamieszania

Domyślnie

Proszę bardzo
Artur Barciś jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 03-01-11, 08:00:42   #19
Ina
BF User

Domyślnie

Bardzo spodobał mi się "Doręczyciel", oglądałam pierwszy raz.
"Dlaczego ludzie kłamią?" i scena gdy Janek dostaje wiadomość o przywróceniu do pracy...
Ina jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 05-03-11, 20:15:41   #20
Obrzydliwy
BF Sympatyk

Domyślnie

Witam Pana Barcisia i wszystkich użytkowników forum. Pyrsk lutkowie.
Z natury nie oglądam seriali tym bardziej że wg mojej subiektywnej oceny naprawdę niewiele współczesnych produkcji nadaje się do oglądania. Wyjątek stanowią te z Panem Barcisiem i z Panem Żakiem w rolach głównych i oczywiście kultowa już Rodzina Zastępcza. Ci dwaj Panowie podnoszą poziom naszych seriali i za to im chwała. Dlatego z wielkim zainteresowaniem jako fan Pana Barcisia pobrałem i zacząłem oglądać "Doręczyciela" i skończyłem po dwóch odcinkach. Jakbym jadł watę i popijał wodą, nawet mój 12 letni syn zapytał dlaczego tato ten film jest taki jakiś sztuczny. Podobno dzieci od razu wyczują że coś jest nie tak. Swoją drogą Ludzie Chudego również nie mają tego czegoś a Miodowe Lata po zmianie żony Karola Krawczyka straciły tego pół.
Oczywiście powtarzam jeszcze raz że jest to moja subiektywna ocena. Bardzo cieszy mnie fakt że mogę umieścić swoja opinię na forum aktora którego podziwiam. Pozdrawiam Pana serdecznie Panie Arturze i niech Pan skończy na zawsze z tym doręczaniem.
PS
Jeżeli jest Pan z Kokawy to czy kiedyś był Pan na stadionie Włókniarza na zawodach żużlowych? Jeżeli nie to polecam.
Obrzydliwy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady postowania