Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 1 - Praca

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #31
    Jak już pisałem wcześniej, nie miałem okazji obejrzeć pierwszego odcinka. Oglądała za to żona i jest pod ogromnym wrażeniem. Ja już czekam na niedzielę, zacznę od odcinka nr 2
    Nie jest prawdą że dach przeciekał

    Komentarz


    • #32
      Arturku, ja wiedzialem, ze jestes fantastycznym aktorem. Ale po obejzeniu pierwszego odcinka Doreczyciela zwaliles mnie na parter!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Opowiadales nam wiele o nim( byles wszak w trakcie pracy nad nim u nas) ale to co zobaczylismy przeroslo nasze wyobrazenie nad tym co naprawde potrafisz. Po prostu brak mi slow. Jestes rewelacyjny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Chyba zmienie akt urodzenia Patryczka i dam mu na drugie Artur!!!!!!!!!
      To pisalem ja , dozgonny Twoj wielbiciel, Rozbitek

      Komentarz


      • #33
        Czytam te wszystkie wypowiedzi na temat filmu i starasznie żałuje że nie mogę narazie zobaczyć tego filmu napiszcie proszę gdzie można ten film zobaczyć

        Komentarz


        • #34
          w każdą niedzielę o 17.25 w TVP1 ale TVP Polonia też zapewne będzie go pokazywać trzeba więc pilnować a może Gospodarz coś wie o ew terminie

          Komentarz


          • #35
            praca

            wszystko fajnie tylko ja nie mam polskiej telewizji tylko Angielską moze ktoś mi to nagra))

            Komentarz


            • #36
              być może zostanie wydany na DVD

              Komentarz


              • #37
                dzięki

                Dzięki za wyczerpującą odpowiedż

                Komentarz


                • #38
                  "Ostatnio robiłem zakupy w supermarkecie i coś mi strzeliło do głowy, żeby sprawdzić jak ludzie zareagują na takiego trochę dziwnego faceta jak Janek. Jesteśmy chyba bardzo tolerancyjnym i dyskretnym społeczeństwem, bo....nikt nie zwrócił na mnie szczególnej uwagi."Cytuję Pana słowa z blogu i nie mogę się do końca z Panem zgodzić Polacy są narodem wrażliwym ale ani nie można tu mówić o tolerancji ani o dyskrecji ogrom współczucia zaczyna się wtedy gdy nabiera to rozmiaru medialnego WOŚP i fundacje ale normalnie na ulicy wlasnie nie zwracaja uwagi na takich ludzi.W Anglii kiedy ktoś pcha wózek to nie pytają przechodnie o samopoczucie chorej osoby tylko osobę ktora pcha wózek.Po za tym że polacy nie przejmują się osobami chorymi widać po dostosowaniu budynków dla inwlidów.Mogę mieć tylko nadzieję ze wkrótce się to zmieni pozdrawiam))

                  Komentarz


                  • #39
                    Niestety, masz dużo racji, Czarnako (prawdę mówiąc wolałbym znać Twoje imię), ale to w naszym kraju, lata zaniedbań w tej dziedzinie. Powoli się to zmienia, bo nowe budynki muszą mieć np. podjazdy dla wózków, ale to tylko kropla w morzu potrzeb. Mentalność ludzi, ich wrażliwość na tych innych, też trzeba zmienić, ale mam nadzieję, że "Doręczyciel" choć trochę się do tego przyczyni.
                    Jeśli chcesz obejrzeć 1 odcinek to wejdź na stronę http://www.tvp.pl/seriale/obyczajowe/doreczyciel/wideo
                    Za 2 odcinek trzeba do niedzieli zapłacić, ale od przyszłego tygodnia będzie już za darmo. Miłego oglądania.

                    Komentarz


                    • #40
                      za pierwszy też trzeba :( szkoda

                      Komentarz


                      • #41
                        Panie Arturze mam na imię Bożena i cieszę się że się zgadzamy mogę mieć tylko nadzieję że Pana wiarygodna postać Janka zmieni co nie co spojrzenie na takie sprawy pozdrawiam ))))

                        Komentarz


                        • #42
                          A jednak się da ściągnąć 1 odc. trzeba tylko trochę pokombinować
                          Przeczytałem parę recenzji na tym forum i relacje samego "mistrza" z planu i mam wrażenie i nadzieje (1 doc. jeszcze się ściąga), że może to być coś wartościowego. Najlepsza rola dla aktora (tak mi się wydaje) to ta, w której musi najmniej improwizować - bez obrazy Panie Arturze - nie chodzi mi o to, że aktor jest dokładnie tą postacią którą odgrywa, ale o to że czuje bądź czuł emocje, które targają postacią którą odgrywa. Myślę, że ten serial, (mimo że go jeszcze nie widziałem) ma szansę powodzenia podobnie jak w przypadku "Miodowych lat,” chociaż porusza mniej lubiane tematy. Big brothera wygrał Janusz Dzięcioł a to świadczy, że jesteśmy wrażliwym narodem.

                          Komentarz


                          • #43
                            Ten odcinek "Doręczyciela" można ściągnąć z chomikuj.pl

                            Komentarz


                            • #44
                              Dzieki Wiktoria za stronke dzieki temu moglam zobaczyc pierwszy odcinek choc mysle ze chyba nie caly nie wiem jak dlugie sa odcinki.Wiktoria usciski dla Ciebie ja jestem z Krasnika pozdrawiam)))))

                              Komentarz


                              • #45
                                Można ściągnąć cały odcinek, tylko trzeba mieć transfer i być zalogowanym.
                                Ja też pozdrawiam.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X