Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odcinek 7 - Kameleon

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odcinek 7 - Kameleon

    no to otwieram
    Ostatnio edytowany przez kazmo; 4.
    to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

  • #2
    powiem szczerze - ostatnie dwa odcinki widziałam w kawałkach z przyczyn wyjazdowo - technicznych i.... nie mam poczucia braku.... (tęsknoty za całością) - te poszarpane sceny do mnie nie przemawiają...
    "Dajże mi rękę na drogę... Tyle mojego, bo jutro już cię nie będę widział ani pojutrze, ani za miesiąc, może nigdy... Ej, Oleńka!... i w głowie się mąci... Oleńka! Zali się my już nie obaczym?..."

    Komentarz


    • #3
      A ja ponawiam moje pytanie, które już wcześniej gdzieś zadałam czy może jest jakaś szansa na II serie naszego serialu?? Może warto by pomyśleć o tym? Co o tym sądzi reszta forumowiczów no i jakie ma zdanie na ten temat nasz Gospodarz?

      Komentarz


      • #4
        sylwus druga seria będzie nakręcona jeśli pierwsza będzie wzbudzała duże zainteresowanie czyli miała dużą oglądalność.
        Ostatnio edytowany przez Aniol; 601.
        Najważniesze jaki jesteś naprawdę
        Ważne,żeby iść K Kieślowski

        Komentarz


        • #5
          A oglądalność z odcinka na odcinek niestety spada, ale trzeba być dobrej myśli, że jednak będzie II seria.
          Bo to wartościowy serial, niech będzie coś wartościowego w tej telewizji na dłużej.
          A II seria będzie o wiele lepsza!.:eusa_angel:
          Ostatnio edytowany przez Wiktoria; 455.

          Komentarz


          • #6
            Myślę, że jeżeli tam "na górze" w TVP myślą, to powinna byc druga część, mimo, że ja jako laik moze bym coś tam zmieniła. Ale..., ludzi porównywalnych do Janka spotykamy, na co dzień. I jakie jest nasze piewrwsze wrażenie...., jak ocenaimy ludzi innych niż my?. A po ostatnim odcinku mam pytanie czy w dobrej wierze, można oszukać kogoś innego. Chodzi mi o Zbyszka, który chcąc pomóc Jankowi zawiódl go? A Profesor....czy też zawiedzie zaufanie, ślepo Mu ufającego Janka??(mam na myśli listy), Wykorzystujemy ludzi czasami w różny sposób - nie tylko tych niepełnosprawnych- Maria (p.Lucyna Malec), w odpowiedniej dla siebie sytuacji mówi o Janku jako o narzeczonym...., to też może miec swoje skutki, oby pozytywne:oczko:.

            Serial nie jest komediowy, a i do inych obyczajowych przyzwyczaiła nas do tej pory telewizja. Pokazuje nam temat tabu, o którym się do niedawna niewiele mówiło. Ludzie z jakimkolwek upośledzeniem chcą być traktowani jak przeciętny człowiek, ale czy my potrafimy ich w taki sposób zaakceptowac? - tak do końca w to nie wierzę.....
            Ostatnio edytowany przez Nagietek; 28.

            Komentarz


            • #7
              I Dlatego mówię, że serial jest wartościowy porusza ważne tematy i problemy ludzi niepełnosprawnych.
              Chociaż jeden dobry serial w TV oprócz "Rancza" oczywiście!!:eusa_angel:
              Scenariusz trochę zmienić i będzie dobrze

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Nagietek Zobacz posta
                Myślę, że jeżeli tam "na górze" w TVP myślą
                no jakoś myślą :D o kolegach, koleżankach, rodzinie :Da nas oglądaczy mają w
                to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

                Komentarz


                • #9
                  Zamieszczone przez sylwus Zobacz posta
                  A ja ponawiam moje pytanie, które już wcześniej gdzieś zadałam czy może jest jakaś szansa na II serie naszego serialu?? Może warto by pomyśleć o tym? Co o tym sądzi reszta forumowiczów no i jakie ma zdanie na ten temat nasz Gospodarz?
                  Nie wiem, czy jest szansa na II serię "Doręczyciela". Decydują o tym tzw. władze TVP, a co się tam dzieje sami widzicie. Pamiętam, że I seria "Rancza" też nie miała zbyt dużej oglądalności, ale listy wiernych fanów serialu min. z forum ranczersów, spowodowały, że nakręcono II serię i okazało się, że "Ranczo" kocha cała Polska. Niczego oczywiście nie sugeruję :oczko:

                  Komentarz


                  • #10
                    Czyli już wiemy co robić by doręczyciel gościł na naszych ekranach dłużej niż I serie

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X