Barciślandia - View Single Post - Odcinek 8 - Przesłuchania
View Single Post
stare 05-03-11, 20:15:41   #20
Obrzydliwy
BF Sympatyk

Domyślnie

Witam Pana Barcisia i wszystkich użytkowników forum. Pyrsk lutkowie.
Z natury nie oglądam seriali tym bardziej że wg mojej subiektywnej oceny naprawdę niewiele współczesnych produkcji nadaje się do oglądania. Wyjątek stanowią te z Panem Barcisiem i z Panem Żakiem w rolach głównych i oczywiście kultowa już Rodzina Zastępcza. Ci dwaj Panowie podnoszą poziom naszych seriali i za to im chwała. Dlatego z wielkim zainteresowaniem jako fan Pana Barcisia pobrałem i zacząłem oglądać "Doręczyciela" i skończyłem po dwóch odcinkach. Jakbym jadł watę i popijał wodą, nawet mój 12 letni syn zapytał dlaczego tato ten film jest taki jakiś sztuczny. Podobno dzieci od razu wyczują że coś jest nie tak. Swoją drogą Ludzie Chudego również nie mają tego czegoś a Miodowe Lata po zmianie żony Karola Krawczyka straciły tego pół.
Oczywiście powtarzam jeszcze raz że jest to moja subiektywna ocena. Bardzo cieszy mnie fakt że mogę umieścić swoja opinię na forum aktora którego podziwiam. Pozdrawiam Pana serdecznie Panie Arturze i niech Pan skończy na zawsze z tym doręczaniem.
PS
Jeżeli jest Pan z Kokawy to czy kiedyś był Pan na stadionie Włókniarza na zawodach żużlowych? Jeżeli nie to polecam.
Obrzydliwy jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem