Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odcinek 10 - kinderball

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Chcesz kazmo wydać pięknie wykonaną książkę ? A może 100000 ? To moja specjalność
    Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

    Komentarz


    • #17
      Kolejny odcinek udało się zobaczyć
      Z braku ciągłości, trochę zagubiony jestem w istniejacych wątkach.

      Komentarz


      • #18
        Ja też obejrzałam jestem ciekawa jak dalej akcja się rozwinie

        Komentarz


        • #19
          Ja też.... Pogodzi Berarnda z żoną

          Komentarz


          • #20
            Pewnie tak...przecież to tylko jeden krok..
            "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

            Komentarz


            • #21
              Bernard z żoną bardzoooooo pogodzeni
              Omnibus z Janka

              Komentarz


              • #22
                Za to Pani z telewizji mało profesjonalna...wszystko na twarzy miała wypisane Spowiedź super :D no ale miało być od początku :oczko:
                No a szczerość kolegi z pracy...
                "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

                Komentarz


                • #23
                  Czy teleturniej nie był nagrywany w studiu "jaka to melodia" ?

                  Komentarz


                  • #24
                    ...ależ skąd! To było w studiu "Wiesz, to bierz", oczywiście

                    Komentarz


                    • #25
                      Zamieszczone przez Anielica Zobacz posta
                      Za to Pani z telewizji mało profesjonalna...wszystko na twarzy miała wypisane Spowiedź super :D .
                      Szkoda, ze nie zatańczyła z Jankiem . Na twarzy....miała wypisany - sukces- swój medilany - oczywiście.
                      Spowiedź , ciekawe?, ile to trwało, skoro pani w "kolejce" , się zdrzemnęła:D.
                      Bernard, szczęsliwy. Ciekawe, jak postawa Krzysia, wpłynie na decyje życiowe jego mamy
                      Ostatnio edytowany przez Nagietek; 28.

                      Komentarz


                      • #26
                        A mnie, a w sumie to mojego Tatę zastanawia jedna sprawa, czy ta knajpka, do której Zbyk i Diana poszli naprawdę istnieje, czy zostala stworzona na potrzeby tej sceny?
                        "Myślę, że mam prawo do tego, by coś mi nie wyszło. Nie chcę by lęk przed porażką odwiódł mnie od tego, na czym naprawdę mi zależy." - Emma Watson

                        Komentarz


                        • #27
                          Pati,
                          Wszystkie zdjęcia do "Doręczyciela" były realizowane w plenerach i we wnętrzach naturalnych, więc pewnie ta knajpka wtedy istniała. Nie wiem, czy teraz jest, bo wszystko tak się zmienia, że nie sposób nadążyć.

                          Komentarz


                          • #28
                            Dziękuję
                            "Myślę, że mam prawo do tego, by coś mi nie wyszło. Nie chcę by lęk przed porażką odwiódł mnie od tego, na czym naprawdę mi zależy." - Emma Watson

                            Komentarz


                            • #29
                              A moja 12 letnia córka Julka śledzi wszystkie odcinki "Doręczyciela", niektóre ogląda nawet po 2 razy i zobowiązała mnie, abym powiedziała Panu Arturowi, że świetnym aktorem jest! Moja córka chodzi do szkoły integracyjnej, gdzie uczą się również dzieci z najróżniejszymi deficytami i nie może się nadziwić, jak doskonale Pan Artur wcielił się w rolę Janka. A muszę dodać, że zwraca ona uwagę na najdrobniejsze szczegóły, jak jego mimika, intonacja i wiele innych aspektów. Brawo, brawo! I żałujemy, że nie ma dalszych części. Julka snuje domysły, co mogło się zdarzyć po przeprowadzce Janka i w ogóle żałowała, że zdecydował się on na ten krok.
                              A tak poza tym, to Jula chciałaby zostać aktorką.

                              Komentarz


                              • #30
                                Ucałuj swoją córkę ode mnie Małgosiu. Jak dożyję, to może do zobaczenia na scenie

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X