Barciślandia - View Single Post - Odcinek 2 - Urodziny
View Single Post
stare 03-03-09, 10:40:57   #6
spinka
Redaktor Naczelna
Brazylijski Typer Mundialowy
Kibic Roku 2014

Domyślnie

Cytat:
Napisał/a WebLion Zobacz post
W sumie streszczenie to nie to samo, co obejrzeć film. Jakoś trzeba też rozpocząć wątek... Streszczenie ma zachęcić, wzbudzić ciekawość, ale jak nie chcesz to "drugie" było ostatnim... Przynajmniej z mojej strony.
Zgadzam się - streszczenie to nie to samo co obejrzeć film.
Jakby co to ja chcę/jestem "za" krótkim streszczeniem rozpoczynającym kolejny etap dyskusji ... no bo od czegoś trzeba zacząć

Cytat:
Napisał/a Artur Barciś Zobacz post
Jeśli już, to taka wzmianka powinna jedynie wzbudzić ciekawość, a to co prezentuje TVP, to zdradzenie treści kolejnego odcinka.
Z tego co widać, słychać i czućnikt nie ma wpływu na to, co umieści TVP w internecie /i nie tylko /. Prawda jest taka, że każdy sobie może to, co będzie w kolejnym odcinku, przeczytać już dziś, wczoraj, teraz, jutro.

Cytat:
Napisał/a Artur Barciś Zobacz post
Ciekawi mnie dyskusja po kolejnych przygodach Janka, ale po obejrzeniu, a nie przeczytaniu streszczenia. .
Na pewno tak będzie niezależnie od tego czy ktoś przeczyta streszczenie czy nie. Wżna przecież, żeby obejrzeć film, no nie?

Ostatnio edytowane przez spinka : 03-03-09 - 10:45:12.
spinka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem