Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odcinek 13 - fałszywy tata

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • odcinek 13 - fałszywy tata

    podobał mi się
    to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

  • #2
    Mnie też się podobał odcinek a jak wiadomo ten serial też dobiega końca.

    Komentarz


    • #3
      ?>?
      to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

      Komentarz


      • #4
        A postanowienie Janka być takim jak wszyscy...czy rzeczywiście tak trudno mówić nam prawdę...
        "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

        Komentarz


        • #5
          Wzruszył mnie list jaki Janek napisał do swojej mamy. Zobaczymy już w nastepnym odcinku jak wypadnie ta zmiana Janka i jego dostosowanie się do innych :oczko:

          Komentarz


          • #6
            Jak dla mnie, ten smutek w oczach Janka...nie wróży dobrze
            "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

            Komentarz


            • #7
              Niestety serial coraz mniej mi się podoba.Przy całej sympati do naszego gospodarza.Nie wierzę po prostu ,że aż tak mądrze,rozsądnie mógłby ktoś taki się zachowywać.
              Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

              Komentarz


              • #8
                jackan a co masz dokładnie na myśli pisząc "ktoś taki"? Janek jest przecież zdolny do myślenia i przeżywania różnych emocji podobnie jak inni ludzie i też czasami zdarza mu się mądrze i rozsądnie zachować

                Komentarz


                • #9
                  I bardzo mądra odpowiedź Sylwuś. Zgadzam się w 100%

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez jackan Zobacz posta
                    Niestety serial coraz mniej mi się podoba.Przy całej sympati do naszego gospodarza.Nie wierzę po prostu ,że aż tak mądrze,rozsądnie mógłby ktoś taki się zachowywać.
                    Własnie "tacy ludzie" sa normalni.Przynajmniej w życiu nie kierują się, przyziemnymi pobudkami,Jak my podobno "normalni"

                    Komentarz


                    • #11
                      Wszyscy tylko krytykować się nauczyli w tym necie.
                      Fajny serial inny niż te wszystkie gnioty serialowe w TV. Mam nadzieję, że będą kolejna seria...:modly:

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez jackan Zobacz posta
                        Niestety serial coraz mniej mi się podoba.Przy całej sympati do naszego gospodarza.Nie wierzę po prostu ,że aż tak mądrze,rozsądnie mógłby ktoś taki się zachowywać.
                        Widać nie znasz lub nie miałeś kontaktu z osobami lekko upośledzonymi,
                        przecież film nie opowiada o osobie upośledzonej w stopniu takim, który
                        uniemożliwia samodzielną egzystencję ... jak widzę po twoim przykładzie ludzie
                        pełnosprawni naprawdę uważają, że jesli ktoś jest lekko upośledzony to należy go wyeliminować z życia zamiast wspierać

                        Komentarz


                        • #13
                          Ho ho, mocne słowa yachoo.Mylisz tylko rzeczywistość z fikcja.Nie wyrażamy tu opini o chorych ludziach tylko rozmawiamy o postaci filmowej.Nic złego nie miałem na myśli.Szanuję ludzi nie zależnie od tego czy są chorzy czy zdrowi.To nie ma nic do rzeczy.Lekkie czy duże upośledzenie to nie ma znaczenia.Janek niestety zachowuje sie tak jakby tylko udawał że jest lekko upośledzony.Jego reakcje na różne sytuacje są tak rozsądne, że po prostu nie wierzę w taką możliwość i tyle.
                          Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

                          Komentarz


                          • #14
                            Tak jest, że ten film ma właśnie odzwierciedlać rzeczywistość i moim zdaniem to właśnie robi. Janek jest "lekko upośledzony" i tak się zachowuje. Jak powinien się według Ciebie zachowywać taki człowiek? Według mnie taki właśnie człowiek ma zdolność racjonalnego myślenia i reagowania jak "normalni" w NIEKTÓRYCH sytuacjach i nie jest całkowicie pozbawiony tych ludzkich cech. Gdyby tych cech nie miał wtedy byłoby to "ciężkie upośledzenie"

                            Komentarz


                            • #15
                              Ale on nie jest "normalny" .On jest "za bardzo normalny" Często bardziej niż inni.
                              Accipere praestat quam inferre iniuriam. - Cicero

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X