Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

odcinek 14 - nowe życie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • odcinek 14 - nowe życie

    aktorzy, jak zwykle nie zawiedli :oczko:
    to tylko moja opinia, NIKOGO do niej nie przekonuję !!!

  • #2
    Jedno mam pytanie (góra trzy) w związku - czy gwizdorzy mogą zdradzić: ciasta na weselu były świeże? Czy można było zjeść i czy do woli?

    Komentarz


    • #3
      ja czwarte
      tzn. czy ja na schodach widziałam Jac/usia/ka ??? :oczko:
      odcinek "miły", aktorzy aktorsko pierwszorzędni nie można powiedzieć:eusa_angel:, to jego zaleta, ale wada, że ostatni :kawa:
      Ostatnio edytowany przez spinka; 65.
      Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

      Komentarz


      • #4
        A ja tam zauważyłam, że Dominik chyba był bliższym znajomym, bo i na wesele się załapał a Jacek tylko na ślub ;-)
        Świat to książka.Kto nie podróżuje, czyta tylko pierwszą stronę.

        Komentarz


        • #5
          a sonarta to nikt nie zauważył?
          i matysol przeca też był na weselu
          "Dajże mi rękę na drogę... Tyle mojego, bo jutro już cię nie będę widział ani pojutrze, ani za miesiąc, może nigdy... Ej, Oleńka!... i w głowie się mąci... Oleńka! Zali się my już nie obaczym?..."

          Komentarz


          • #6
            I my z Darkiem mieliśmy być, ale nawalił nam samochód
            "Można mi wszystko zabrać, a ja jutro zacznę życie od nowa"

            Komentarz


            • #7
              To ja bardzo się zgłaszam na ochotnika na następne wesele :modly: obok Dominika,Jacka , Sonarta i reszty.... albo jakby się dało to z całym BF-em :jupi:
              Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

              Komentarz


              • #8
                A to że Piniu to nawet z osobą towarzysząca był :oczko: Anetko siedzieli grzecznie przy stoliku cała trójka
                trochę smutny ten odcinek...ale Janek jak widać chce rozpocząć nowe życie...czy dana mu będzie ta szansa ...
                Dyrekcjo
                "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

                Komentarz


                • #9
                  no cóż, widać Dominik dominował, bo tylko Jego na weselu zauważyłam, Jacka pod kościołem. Ale wzrok już nie ten, to mam prawo!
                  Świat to książka.Kto nie podróżuje, czyta tylko pierwszą stronę.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja NAPRAWDĘ chciałbym wiedzieć jak było z ciastem na weselu!

                    Komentarz


                    • #11
                      Łakomczuszek :oczko:
                      Chwałę wielkich ludzi należy zawsze mierzyć środkami, którymi posłużyli się, aby ją zdobyć /Francois de La Rochefoucauld/ - baron Kyan ustami Ignacego Gogolewskiego

                      Komentarz


                      • #12
                        Się chiba nie dowiem...

                        Komentarz


                        • #13
                          Dowiesz się, dowiesz, jak wszystkie Matysole wrócą z Mazur gdzie bawią na jachtach.
                          Moim zdaniem ciasto było do zjedzenia....,ale po zdjęciach.

                          Komentarz


                          • #14
                            Na jachtach? Chiba pod pelerynami!

                            Komentarz


                            • #15
                              Pod pokładem siedzą i szanty śpiewają rum...
                              "Ześlij na mnie łagodność, bym pogodził się co niezmienne, Odwagę do zmieniania tego co należy zmienić i mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego"

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X